Wydział Chemii Uniwersytetu Gdańskiego
Wydział Chemii Uniwersytetu Gdańskiego
Wydział Chemii Uniwersytetu Gdańskiego

Aktualności

Zmiana terminu kursów

Zmiana terminu kursów

Kurs z Komunikacji personalnej i wywieranie wpływu dla gr. 2 oraz Autoprezentacji i przygotowania do rozmowy kwalifikacyjnej dla gr. 2 zostaje odwołany ze względu na małą liczbę chętnych. Kursy odbędą się w późniejszym terminie.

Nabór deklaracji dotyczących stażów

 W poniedziałek 23.02.2015 r. rozpocznie się nabór deklaracji dotyczących stażów krajowych i zagranicznych w ramach Projektu. Deklaracje proszę składać w pokojach F118 lub F123 do dnia 9.03.2015 r. włącznie. Szczegóły rekrutacji znajdą Państwo w Regulaminie staży.

Odwołane kursy

Kurs z Komunikacji personalnej i wywieranie wpływu dla gr. 1 oraz Autoprezentacji i przygotowania do rozmowy kwalifikacyjnej dla gr. 1 zostaje odwołany ze względu na małą liczbę chętnych. Kursy odbędą się w późniejszym terminie.

Wolne miejsca na kursy

Wolne miejsca na kursy

Są jeszcze wolne miejsca na kursy realizowane w ramach Projektu. Zapraszamy do zapisów i zapoznania się z planem.

Zmiana terminu kursu z "zastosowania technik separacyjnych"

Zmiana terminu kursu z "zastosowania technik separacyjnych"

Kurs dla grupy 2 z "zastosowania technik separacyjnych" dnia 7 i 8 lutego zostaje odwołany. Kurs odbędzie się 28 i 29 marca w godzinach 9.00-15.00 w salach F105 i F108. Zainteresowanych prosimy o ponowne zapisy w Biurze Projektu.

Mentoring w ramach Inno-AgroChemOś - lista osób zakwalifikowanych

Mentoring w ramach projektu „Kształcenie kadr dla innowacyjnej gospodarki opartej na wiedzy w zakresie agrochemii, chemii i ochrony środowiska (Inno-AgroChemOś)”  

Mentoring

Ze względu na mniejsze niż zakładano zainteresowanie programem mentoringu i zgłoszeniem 11 chętnych osób do wzięcia udziału we wsparciu, 7 mentorów otrzyma po 1 podopiecznym, a 2 mentorów po 2 osoby. Kryteria przydziału pozostają niezmienne.

Kurs z Praktycznej środowiskowej analityki śladowej przesunięty na inny termin

Kurs z Praktycznej środowiskowej analityki śladowej przesunięty na inny termin

Kurs z Praktycznej środowiskowej analityki śladowej dla grup 1 i 2 zostaje przesunięty na inny termin z powodu braku chętnych. Nowy termin zostanie podany wkrótce.

II wizyta studyjna w Rafinerii LOTOS

Dnia 30.01.2015 r. (piątek) odbędzie się wizyta studyjna w Rafinerii LOTOS. Zapraszamy szczególnie tych, którzy nie mieli okazji odwiedzenia Rafinerii w zeszłym roku akademickim. Wyjazd rozpocznie się zbiórką pod Wydziałem Chemii o godz. 9.30, powrót do kampusu o godz. 14.00. Zapisów prosimy dokonywać w Biurze Projektu (F118) do dnia 26.01.2015 r. włącznie. PROSIMY O PRZEMYŚLANE DEKLARACJE WYJAZDU I INFORMOWANIE O EWENTUALNEJ REZYGNACJI.  

Nabór wniosków o przyznanie stypendium motywacyjnego na ostatnim semestrze

Nabór wniosków o przyznanie stypendium motywacyjnego na ostatnim semestrze

Informujemy, że studenci chemii oraz ochrony środowiska z rocznika z rekrutacji w roku 2013, którzy zakwalifikowali się do uzyskania stypendium motywacyjnego, będą je otrzymywać do końca czerwca 2015 r. zgodnie z obowiązującym Regulaminem. Nabór wniosków o przyznanie stypendium motywacyjnego na ostatnim semestrze, tj. w okresie 01.09-31.12.2015 r., rozpocznie się 01.04.2015 r. i potrwa do 12.06.2015 r. Kryterium przyznania stypendium, zgodnie z regulaminem, będzie średnia z ocen z egzaminów uzyskana na II roku studiów (3 i 4 semestr).