Wydział Chemii Uniwersytetu Gdańskiego
Wydział Chemii Uniwersytetu Gdańskiego
Wydział Chemii Uniwersytetu Gdańskiego

Aktualności

ZAKOŃCZENIE PROJEKTU "Kształcenie kadr dla innowacyjnej gospodarki opartej na  wiedzy w zakresie agrochemii, chemii i ochrony środowiska (Inno-AgroChemOś)"

ZAKOŃCZENIE PROJEKTU "Kształcenie kadr dla innowacyjnej gospodarki opartej na wiedzy w zakresie agrochemii, chemii i ochrony środowiska (Inno-AgroChemOś)"

Informujemy, że w związku z zakończeniem Projektu z dniem 31.12.2015 r. Biuro Projektu oraz Biuro Pani Magdy Kozak przestaje funkcjonować w dotychczasowym wymiarze. Zapraszamy do odbioru certyfikatów oraz do uregulowania wszystkich spraw w grudniu, w tym wystawienia zaświadczeń o udziale w działaniach Projektu oraz rozliczenia programu stażowego. Sprawy powyższe będzie można w uzasadnionych wypadkach załatwić w styczniu 2016 r. po wcześniejszym umówieniu się mailowo na konkretny termin. Informujemy także, że w dniach 18.12.2015 r. oraz 23-31.12.2015 r. Biuro Projektu będzie nieczynne w związku z przerwą urlopową. W razie wątpliwości lub pytań prosimy o kontakt pod adresem michal.bujak@ug.edu.pl.

Staże zagraniczne

Staże zagraniczne

W związku z oszczędnościami w projekcie wciąż istnieje możliwość wzięcia udziału w miesięcznym stażu zagranicznym dla osób, które jeszcze w nim nie brały udziału.

Kursy w semestrze zimowym 2015/2016

W roku akademickim 2015 zapraszamy studentów uczestniczących w Projekcie kierunków zamawianych do zapisów na kursy z GC-MS i LC-MS. 

Spotkanie z pracodawcą

Spotkanie z pracodawcą

Od wtorku 08.09.2015 w Biurze Projektu można zapisać się na spotkanie z pracodawcą na Wydziale Chemii UG. Spotkania przeprowadzi przedstawicielka firmy CLUB PR & MARKETING.

Spotkanie organizacyjne z rehabilitantem

Spotkanie organizacyjne z rehabilitantem (p. Jakub Baran) odbędzie się w czwartek 10.09.2015 o godzinie 16:30 w pokoju F118 (Biuro Projektu Kierunków Zamawianych). Zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w zajęciach.

Kursy w semestrze zimowym 2016

W roku akademickim 2015 zapraszamy studentów uczestniczących w Projekcie kierunków zamawianych do zapisów na kursy z GC-MS (chromatografia gazowa sprzężona ze spektrometrią mas) kurs rozszerzony oraz LC-MS (chromatografia cieczowa ze sprzężona spektrometrią mas) kurs rozszerzony. 

Staże zagraniczne

Staże zagraniczne

Otrzymaliśmy zgodę z Instytucji Zarządzającej na przesunięcie środków na staże zagraniczne. 

WIZYTA STUDYJNA W POZNANIU

WIZYTA STUDYJNA W POZNANIU

Zapraszamy do udziału w wizycie studyjnej w Poznańskim Parku Naukowo-Technologicznym oraz NIVEA Polska Sp. z o.o. Grupa Beiersdorf. Wyjazd odbędzie się 29 maja 2015 r. o godzinie 7.45. 

Zmiana terminów kursów

Kurs z Autoprezentacji i przygotowania do rozmowy kwalifikacyjnej zostaje przesunięty z 24.05 na 31.05, a kurs z Komunikacji personalnej i wywierania wpływu z 23.05 na 30.05.

Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 Następna