Wydział Chemii Uniwersytetu Gdańskiego
Wydział Chemii Uniwersytetu Gdańskiego
Wydział Chemii Uniwersytetu Gdańskiego

Wyjazd do Indii

Drodzy Studenci,

Organizacja studencka AIESEC, mająca swoją filię w Sopocie, organizuje wyjazdy wakacyjne na płatne praktyki oraz wolontariat za granicę. W tej chwili trwa nabór na wakacyjny wyjazd do Indii. Organizacja AIESEC zajmuje się ułatwieniem takiego wyjazdu studentom z lekkim oraz umiarkowanym stopniem niepełnosprawności.

Poniżej przedstawiam szczegóły oferty:

  • Wyjazd odbywa się w wakacje, kraj pobytu to Indie.

  • Czas trwania wolontariatu to 6 tygodni.

  • Wolontariusze są przyjmowani przez miejscowych studentów, organizujących projekt w ramach AIESEC.

  • Koszty jakie pokrywa wolontariusz to 300 zł opłaty rekrutacyjnej oraz bilet samolotowy + pieniądze ze sobą. Jeżeli chodzi o dojazd – koordynator może zapewnić pomoc w poszukiwaniu dofinansowań z ramienia Uczelni oraz władz poszczególnych wydziałów.

  • Nie ma ograniczonej liczby miejsc - wyjechać może praktycznie każdy chętny :)

  • Wolontariat ma charakter pozytywnego wpływania na lokalne środowisko, nie doraźnej pomocy. Są to warsztaty o kulturach, problemach społecznych bądź nauka języka angielskiego.

  • Wymagany jest komunikatywny stopień znajomości języka angielskiego i jest on podstawą do wyjazdu. Żadne inne języki nie są wymagane.

Wyjechać mogą oczywiście wszyscy studenci, także Ci którzy nie mają orzeczenia o niepełnosprawności, dlatego można dobrać się w pary lub grupy i wyjechać w większym gronie.

Niedługo na naszym wydziale powinno pojawić się stanowisko promocyjne organizacji AIESEC, gdzie będzie można również uzyskać informacje na temat wyjazdu do Indii oraz innych akcji.

Osoby zainteresowane proszę o kontakt w Biurze Projektu z Agnieszka Lach, albo proszę kontaktować się bezpośrednio z koordynatorem akcji (kontakt poniżej).

Zachęcam Państwa do skorzystania z takiej możliwości wyjazdu, zdobycia ciekawych doświadczeń oraz przeżycia wspaniałej przygody.

Bezpośredni kontakt do koordynatora akcji:

Natalia Sielska

natalia.sielska@aiesec.net

660-960-356

Zapraszamy na stronę : http://aiesec.pl/gdansk/

Adres filii w Trójmieście:

Stowarzyszenie AIESEC Polska

Komitet Lokalny Uniwersytet Gdański

Wydział Ekonomiczny UG, pok. 412

ul. Armii Krajowej 119/121

81-824 Sopot

+48 58 523 13 72

aiesec.gdansk@gmail.com

www.facebook.com/aiesec.ug