Wydział Chemii Uniwersytetu Gdańskiego
Wydział Chemii Uniwersytetu Gdańskiego
Wydział Chemii Uniwersytetu Gdańskiego

Informacje dla osób niepełnosprawnych

Konsultacje merytoryczne

Konsultacje merytoryczne

Ze względu na pytania, dotyczące godzin konsultacji merytorycznych, pojawiające się ostatnim czasie, informuję, że jest możliwość dobrania indywidualnych godzin konsultacji, jeżeli wyniknie taka potrzeba.  

Sprzęt ułatwiający osobom niedosłyszącym udział w zajęciach audytoryjnych zainstalowany w salach D2 i D3

Informujemy, że na Wydziale Chemii UG w salach audytoryjnych D2 i D3 zainstalowany został specjalistyczny sprzęt ułatwiający osobom niedosłyszącym udział w zajęciach audytoryjnych.  

Program wsparcia dla osób niepełnosprawnych

W związku z realizacją na Wydziale Chemii UG projektu "Kształcenie kadr dla innowacyjnej gospodarki opartej na wiedzy w zakresie agrochemii, chemii i ochrony środowiska (Inno-AgroChemOś)", pragnę przedstawić Państwu program wsparcia dla osób niepełnosprawnych studiujących na kierunkach zamawianych (Chemia i Ochrona Środowiska).  

Drodzy studenci I i II roku Chemii i Ochrony Środowiska!

Zapraszamy wszystkie Osoby Niepełnosprawne do pilnego kontaktu z Agnieszką Lach, Koordynatorem ds. kontaktu z osobami niepełnosprawnymi. Zapraszamy wszystkie osoby do pokoju F118 w terminach: 2 - 4 października w godzinach 9-12. W następnych tygodniach:wtorki 9-12 oraz czwartki 10-13.

Drodzy Studenci, drogie Studentki!

Drodzy Studenci, drogie Studentki!

Każdy student niepełnosprawny może ubiegać się o dofinansowanie studiów z programu "Aktywny samorząd" w ramach Modułu II (Student II).

Zajęcia rehabilitacyjne

Zapraszam wszystkie osoby niepełnosprawne do zapoznania się z ofertą zajęć rehabilitacyjnych w Studium Wychowania Fizycznego i Sportu UG.

Jeszcze wolne miejsca na kierunkach Chemia i Ochrona Środowiska

1 sierpnia ruszyła dodatkowa rekrutacja na studia na kierunkach Chemia i Ochrona Środowiska na Wydziale Chemii. Szczególnie do podjęcia studiów na ww. kierunkach zachęcamy osoby niepełnosprawne.

Poprzednia 1 2 Następna